Drugie zwycięstwo na własnym terenie

Bramki dla Unii strzelili: Darek Witko x 2, Krystian Kostka

Asysty: Szymon Bester

Dzisiejszy mecz przebiegał w umiarkowanym tempie. Drużyna gości za swój oręż obrała długie piłki na napastników. Już w 5 minucie po takim zagraniu zawodnik z numerem 17 wyszedł sam na sam, lecz Miki doskonale sparował piłkę na rzut rożny. Następnie przewagę zyskała Unia. Niestety strzały naszych zawodników przelatywały obok słupków. W 27 minucie Marcin Stępień wykonywał rzut wolny z około 25 metrów piłka fartownie obiła się o nogi  jednego z obrońców i wpadła do bramki. Do końca połowy drużyny nie mogły znaleźć sposobu na pokonanie bramkarzy.

Drugą połowę skutecznie rozpoczęła Unia, po dwójkowej akcji Darek Witko pokonuje bramkarza w sytuacji sam na sam. Drużyna gości opadła z sił i ograniczyła się tylko do wykopywania piłek na połowę Korniaktowa, licząc na urwanie się któregoś z obrońców. Drużyna Unii przystąpiła do ataku. Dwukrotnie piłka zatrzymała się na poprzeczce. Dopiero w 87 minucie zmiennik Krystian Kostka daje Unii prowadzenie po pięknym przyłożeniu "hokejki" do piłki. Dokładnym dośrodkowaniem popisał się Szymon Bester. 3 minuty później Darek Witko ustala wynik spotkania na 3:1.