Wygrana na inaugurację...

Mecz toczył się przydeszczowej pogodzie. Strzałem z 20 metrów Darek Witko wyprowadził Unię na prowadzenie. Później gra toczyła się głównie w środku boiska. W 28 minucie Krzysztof Pióro próbując wybić piłkę z linii bramkowej, niefortunnie skierował ją do własnej siatki. Następnie drużyny próbowały strzelić bramkę ze stałych fragmentów gry. Udało się to Kacprowi Kogutowi który strzałem po ziemi z rzutu wolnego zaskoczył bramkarza Głuchowianki. Gra się zaostrzyła co skutkowało kilkoma karami od sędziego. Drużyna Głuchowa próbowała zagrozić bramce Unii długimi podaniami, lecz świetnie dysponowany był Krystian Bieniasz. W 88 minucie Mikołaj Golak zagrał piłkę ręką poza polem szesnastki i musiał opuścić boisko. W 91 minucie po kilku podaniach Szymon Bester wyszedł na czystą pozycję i silnym strzałem uderzył pod poprzeczkę. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Unii.